PRAGA – OŁOMUNIEC

 

DZIEŃ 1

Godz.4:45 – zbiórka uczestników Plac A. Mickiewicza. Wyjazd do Pragi.

Przyjazd do Pragi ok. godz. 14:00, zwiedzanie: Vaclavskie Namesti – główna ulica Pragi z ciekawą zabudową secesyjną, ekskluzywny salon miasta, dalej udajemy się na Rynek Starego Miasta z Ratuszem i zegarem Orloj oraz pomnikiem Jana Husa, spacer po dzielnicy żydowskiej Josefov . Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja.
DZIEŃ 2

Śniadanie, ciąg dalszy zwiedzania Pragi: Praski Hrad (zamek) i Hradczany z katedrą św. Wita, w której przechowywane są regalia czeskich królów, Most Karola – najbardziej znana budowla Pragi. Mała Strana – część starego miasta, położona na zboczach zamkowego wzgórza, obfitująca w piękne i bogato zdobione barokowe pałace oraz kamienice, czas wolny na zakupy w galeryjkach. Przejazd do hotelu, obiadokolacja.
DZIEŃ 3

Śniadanie. Wyjazd w drogę powrotną do Poznania. Przejazd  na zwiedzanie do  Ołomuńca – jednego z większych miast w Czechach, słynącego ze wspaniałej architektury starego miasta oraz największej w Europie Środkowej kolumny morowej. Przewidywany powrót ok. godz. 23:00.

Świadczenia

-przejazd autokarem

-opieka pilota

-przewodnik w Pradze

-2 noclegi w hotelu 3*

-2 śniadania i 2 obiadokolacje

–ubezpieczenie OC i NNW

 

Cena 645 zł. – przy 40 uczestnikach